Telefon:

713067890

Fax:

fax@vex.com.pl

Adres:

Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław

Usługi

24

Apr
Windykacja szybkich pożyczek i chwilówek

Mamy bogate doświadczenie w windykacji szybkich pożyczek i chwilówek - zarówno tych udzielanych online, w oddziałach jak i "ze słupa". Umiemy sobie poradzić z przekonaniem do spłat nawet takich dłużników, którzy mimo wielkich długów w bankach wzięli kilka pożyczek i chwilówek z firm nieweryfikujących w BIK.

CZYTAJ

23

Apr
Dlaczego VEX?

Nowa fala - cyberwindykatorzy i cybertrackerzy - Dłużnicy są jak wszyscy inni konsumenci - są albo korzyścią, albo ryzykiem. Jeśli są korzyścią to się nimi nie interesujemy.

CZYTAJ

22

Apr
Skip Tracing i Cybernetyczne namierzanie dłużników

Co zrobić kiedy dłużnicy skutecznie ukrywają się przed windykatorami, sądami i komornikami? Możemy namierzyć aktualne telefony, adresy, czy dotrzeć do dłużników, którzy wyemigrowali, albo po prostu ustalić spadkobierców. Tak, wiemy jak to robić! Jesteśmy fachowcami Skip Tracing!

CZYTAJ

29

Mar
Zakup pakietów wierzytelności w ratach!

VEX jest zainteresowany zakupem każdego masowego pakietu wierzytelności, szczególnie z obszaru konsumenckiego lub działalności gospodarczych, w systemie ratalnym. Zarówno od wierzycieli pierwotnych, jak również od wierzycieli wtórnych!

CZYTAJ

29

Mar
Windykacja dla firm windykacyjnych i funduszy

Mamy renomę zawodowych windykatorów, którzy windykują dla największych firm windykacyjnych w Polsce! Zasada jest prosta - inni kupują pakiety wierzytelności i zlecają nam zarówno windykację trudnych dłużników, jak i namierzenie tych, którzy ukrywali się przed nimi, jak również przed wierzycielami pierwotnymi i ich komornikami.

CZYTAJ

29

Mar
Monitoring i windykacja przed wypowiedzeniem umowy

Perswazyjne negocjacje z klientami na etapie, w którym są zagrożeni wypowiedzeniem umowy. Windykowaliśmy dla największych banków, umiemy nie tylko odzyskiwać, ale również rollować, cofać o backety etap DPD, czy pracować na balansie pozostałym do spłaty umowy.

CZYTAJ

29

Mar
Windykacja dla SKOK

Wyspecjalizowane i skuteczne techniki negocjacji z dłużnikami obszaru SKOK-ów! Mamy doświadczenie w windykacji dla wielu SKOK-ów. Znamy profil dłużnika, wiemy jak go przekonać do spłat!

CZYTAJ

29

Mar
Windykacja po bezskutecznych egzekucjach komorniczych

VEX jest odpowiedzią na wierzytelności, w których inne firmy windykacyjne nie dały rady odzyskać pieniędzy, sądy rozkładają bezradnie ręce, a komornicy znów orzekają bezskuteczną egzekucję. Ten rodzaj wierzytelności masowych to nasze naturalne środowisko - z przyjemnością przyjmiemy do obsługi wierzytelności po innych firmach windykacyjnych!

CZYTAJ