Telefon:

713067890

Fax:

fax@vex.com.pl

Adres:

Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław

Strefa Dłużnika

16

Nov
Podstawy windykacji VEX – przeczytaj, aby poznać fakty!

Przede wszystkim dziękujemy, że zechciałeś powiększyć swoją wiedzą o fakty, a nie mity i brednie na temat windykacji rozpowszechniane na forach internetowych, czy plotkach, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

CZYTAJ

15

Nov
Wizyta windykatorów terenowych - fakty na temat przebiegu wizyty!

Jako osoba zadłużona chcąca poznać swoje prawa i sytuację bardzo dobrze zrobiłeś, że tu zajrzałeś. Najpierw ustalmy fakty!

CZYTAJ

12

Nov
Co zrobić, aby dogadać się z VEX?

Jeśli w skrzynce na listy, albo na Twoim emailu znalazłeś pismo z VEX, albo otrzymałeś telefon lub SMS z VEX to najlepiej jest się skontaktować.

CZYTAJ

11

Nov
Jak dogadać się na spłatę długu po wyroku sądowym w ratach lub na umorzenie części zadłużenia?

Jeśli masz dostęp do pieniędzy na spłatę to jesteśmy w stanie Ci zaproponować częściowe umorzenie długu, ale pod warunkiem, że należną kwotę zapłacisz w jednej, góra trzech ratach. Wysokość umorzenia zależy od tego jak dużą wpłatę możesz dokonać - 80%? 70%? 50%? Pogadajmy, a jeśli Cię nie stać to możemy zaoferować ugodę na spłatę w ratach, dzięki którym dostaniesz ochronę przed komornikiem i gwarancję spokoju jeśli będziesz uczciwie płacić raty. Co Ty na to? Dogadamy się?

CZYTAJ

16

Oct
Jak dogadać się na spłatę chwilówki w ratach?

Nie stać Cię na spłatę długu w całości? Żaden problem! Z nami łatwo można dogadać się na spłaty w ratach, ale trzeba spełnić określane indywidualne warunki!

CZYTAJ

16

Oct
To już nie jest numer osoby, której szukacie!

Może się zdarzyć, że podany wierzycielowi lub wcześniej nam numer telefonu zmieni właściciela. Co wtedy robić?

CZYTAJ

16

Oct
Na mój adres przyszło pismo do osoby, która tu nie mieszka

Może się zdarzyć, że dysponować będziemy nieaktualnymi adresami i list przyjdzie na dane poprzedniego najemcy.

CZYTAJ

16

Oct
Wizyta windykatorów terenowych - znalazłem kartę z prośbą o kontakt

Jeżeli windykatorzy nikogo nie zastaną na adresie to pozostawią bezpieczną, pozbawioną informacji o celu wizyty, kartkę z prośbą o kontakt na bezpieczny i dyskretny numer telefonu

CZYTAJ

30

Mar
Nie kombinuj - przeczytaj wezwanie!

Jeśli otrzymałeś od nas pismo lub prośbę o kontakt to po prostu się skontaktuj - jeżeli nie możesz telefonicznie to napisz do nas list. Unikniesz w ten sposób dalszych działań operacyjnych, których celem będzie dotarcie do Ciebie zarówno telefonicznie, jak i poprzez wizytę windykatora terenowego pod Twoim adresem. Po co się denerwować? - lepiej zadzwoń i porozmawiaj z nami. Tylko na tym nam zależy!

CZYTAJ

30

Mar
Zadzwoń, zanim windykator odwiedzi Cię w domu!

Pamiętaj, że kontakt telefoniczny to podstawa nietoksycznych relacji z windykatorem. Im dłużej będziesz unikać rozmowy, albo nie oddzwaniać na prośby o kontakt lub wysłane SMS-y, tym bardziej przekonujesz nas, że zamiast rozmowy telefonicznej wolisz, aby nasz windykator terenowy odwiedził Cię w domu lub pod adresem aktualnego przebywania, a zrobić to może od poniedziałku do soboty między godziną 8:00 i przed 22:00. Czy naprawdę warto do tego doprowadzać? Zadzwoń, porozmawiamy i się dogadamy.

CZYTAJ

30

Mar
Zacznij płacić, a problem minie!

Niezależnie od tego, czy starczyło Ci odwagi i zadzwoniłeś, albo czy się obraziłeś bo windykator wyznaczył niewygodny termin spłaty, to lepiej zacznij płacić - nawet tylko ile możesz - bo brak spłat spowoduje, że wyłącznie z Twojej winy, będziemy musieli zintensyfikować działania operacyjne i dążyć do spotkania z Tobą w celu wyjaśnienia powodów nieoddawania pieniędzy! Czy naprawdę jest Ci to potrzebne? Lepiej zapłacić i mieć spokój!

CZYTAJ

17

Jan
Podstawa prawna do windykacji VEX

Na jakiej podstawie prawnej VEX prowadzi działania windykacji telefonicznej i terenowej?

CZYTAJ