Telefon:

713067890

Fax:

fax@vex.com.pl

Adres:

Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław

SKIP TRACING

Namierzamy aktualne numery i adresy osób zadłużonychVEX jest Spółką wyspecjalizowaną w cybernetycznym namierzaniu ukrywających się przed windykatorami, sądami oraz komornikami, dłużników.

Skuteczność działań aktywacyjnych na przekazanych pakietach wierzytelności sprawia, że Zespoły Skip Tracing potrafią ustalić bezpośredni kontakt z dłużnikiem, a jeśli nie będzie on możliwy to pośredni do rodziny i znajomych, którzy pozostają z nim w jakimś kontakcie.


Dzięki technikom płytkiego i głębokiego cybernetycznego namierzania dłużników - co do zasady - nie ma znaczenia w jakim kraju oni obecnie przebywają.

Dłużnicy, którzy przed laty wyemigrowali by zarabiać na życie za granicą, chętnie spłacają swoje stare długi - pod warunkiem, że windykator ich namierzy.

W VEX wiemy jak to zrobić i dzięki temu osiągamy lepsze skuteczności niż inne firmy windykacyjne.

Wierzymy, że dłużnicy nie ukrywają się
, ani nie unikają kontaktu, celowo.

Dlatego jesteśmy przekonani, że skuteczne dotarcie do pozostających w kontakcie z dłużnikiem rodzicami, małżonkami, pełnoletnimi dziećmi, bliższymi lub dalszymi krewnymi, albo po prostu znajomymi i grzeczne poproszenie ich o przekazanie prośby o kontakt sprawi, że każdy uczciwy konsument się skontaktuje by zacząć spłacać swoje długi.

W przypadku rozmów z osobami trzecimi nie są ujawniane żadne informacje, które mogłyby naurszać tajemnicę bankową, służbową, czy przedsiębiorstwa.

Naszych rozmówców prosimy tylko o przekazanie prośby o kontakt z nami.

Więcej na temat Skip Tracingu orac Cyber Trackingu można przeczytać klikając w ten link.