Telefon:

713067890

Fax:

fax@vex.com.pl

Adres:

Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław

Jak dogadać się na spłatę długu po wyroku sądowym w ratach lub na umorzenie części zadłużenia?

Jeśli masz dostęp do pieniędzy na spłatę to jesteśmy w stanie Ci zaproponować częściowe umorzenie długu, ale pod warunkiem, że należną kwotę zapłacisz w jednej, góra trzech ratach. Wysokość umorzenia zależy od tego jak dużą wpłatę możesz dokonać - 80%? 70%? 50%? Pogadajmy, a jeśli Cię nie stać to możemy zaoferować ugodę na spłatę w ratach, dzięki którym dostaniesz ochronę przed komornikiem i gwarancję spokoju jeśli będziesz uczciwie płacić raty. Co Ty na to? Dogadamy się?


Wprost i bez ogródek - jak masz dostęp do pieniędzy to może chcesz zarobić na swoim długu?

Jeśli Cię nie stać by spłacić w dług jednorazowo to możemy pogadać o ratach - jeśli dokonasz pierwszej wpłaty, kwoty uwierzytelniającej (nie będzie mała - jest ona indywidualnie ustalana w odniesieniu do wysokości danego zadłużenia) to nawet w przypadku rozłożenia pozostałej kwoty na raty możemy spróbować załatwić Ci 10% do 20% umorzenia oraz zatrzymanie naliczania odsetek pod warunkiem, że dalsze raty będą płatne terminowo.

W przypadku kiedy Twój dług przerasta Twoje możliwości możemy się dogadać na ugodę częściową, w której na okres 12-24-36 miesięcy ustalimy raty, dzięki którym w czasie trwania ugody spłacisz jakiś procent swojego zadłużenia. W ten sposób uzyskasz ochronę i gwarancję, że wierzyciel nie odda Twojego długu do komornika, a po spłacie ostatniej raty z harmonogramu nastąpi renegocjacja kolejnej ugody.

Te wszystkie narzędzia sprawiają, że dłużnicy windykowani przez VEX zyskują spokój i ochronę przed komornikami, dzięki czemu w czasie trwania ugód mogą zająć się polepszaniem poziomu życia swojej rodziny.Twój dług z tytułu kredytu w banku został sprzedany do firmy windykacyjnej lub funduszu?
Nie oszukujmy się - w VEX wiemy, że oficjalnie nie masz majątku, który zająć Ci może komornik. Nie masz też oficjalnie przychodów większych niż te, które są wolne od zajęć komornika, a w najgorszym wypadku zajmowana przez niego kwota jest na tyle mała, że nie starcza na zaspokojenie wszystkich Twoich wierzycieli. Oficjalnie ledwo starcza Ci na opłaty i życie. Nieoficjalnie zarabiasz lub dorabiasz w szarej strefie, lub u prywaciarzy - w końcu Twoje dzieci nie chodzą głodne i brudne! My to wszystko rozumiemy!

Wiemy, że jeśli będziesz potrzebować to pieniądze znajdziesz, a podejmiesz ten wysiłek tylko wtedy, jeśli ktoś Ci zaproponuje dobry interes, prawda?


Dlatego windykatorzy VEX bez wahania zaproponują ci 10%? 20%, czy 30% umorzenia kwoty długu jeśli pozostałą część zapłacisz w 1, 2, góra 3 ratach. 

Jasno musimy sobie wyjaśnić, że o wysokości umorzenia decyduje wysokość Twojego długu - im wyższa kwota jednorazowej wpłaty tym na większe ustępstwa możemy Ci pójść.

Na swoim koncie mamy już wiele korzystnych ugód z dłużnikami - są tacy, którzy potrafili sobie wynegocjować nawet i 50% umorzenia, ale były to osoby, które zalegały ponad 100 tysięcy złotych. Nie mówimy nie mniejszym długom, zawsze warto pogadać.

Warunek jest jeden - jeśli wpłata pozostałej kwoty byłaby jednorazowa to szanse są bardzo duże, im więcej rat tym szanse maleją. Proste, prawda?

Ale nie tylko umorzenia możemy zaproponować.

Vex może Ci w tym pomóc - od tego jesteśmy!
Dogadajmy się - zadzwoń, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie i coś zaproponuj!


UWAGA: Jak się dogadamy to otrzymasz od nas warunki ugody lub umorzenia pocztą. W dokumencie będą zawarte wszystkie telefoniczne ustalenia z naszymi windykatorami oraz wskazane warunki umorzenia uzgodnionej przez Ciebie kwoty. Każda ugoda kończy się koniecznością podpisania przez Ciebie dokumentu i odesłania jednego egzemplarza. Warunkiem wysłania na wskazany przez Ciebie adres tego dokumentu jest konieczność wpłaty kwoty uwierzytelniającej, która wchodzi w ustalenia dotyczące spłaty.

Wystarczy TERAZ zadzwonić na numer 71 306 78 10 i powiedzieć ile chciałbyś zarobić na swoim długu!

Pamiętaj, że jeżeli nie stać Cię na spłatę w ratach w wysokości kwoty ratalnej, która umożliwi nam wstrzymanie czynności telefonicznych i terenowych, to radzimy płacić na konto wierzyciela tyle na ile Cię stać. Windykacji to nie zatrzyma i musisz się liczyć z możliwymi wizytami windykatorów terenowych, ale przynajmniej Twój dług będzie się zmniejszać. Nikt Ci nie zabroni płacić mniej niż wymagamy, ale po prostu jeśli będziesz płacić mniej niż wymagamy to musimy wykonać swoje obowiązki i prowadzić dalej windykację telefoniczna oraz windykację terenową.