Telefon:

713067890

Fax:

fax@vex.com.pl

Adres:

Wita Stwosza 16 50-148 Wrocław

Co zrobić, aby dogadać się z VEX?

Jeśli w skrzynce na listy, albo na Twoim emailu znalazłeś pismo z VEX, albo otrzymałeś telefon lub SMS z VEX to najlepiej jest się skontaktować.

Nie daj się nabrać na "sponsorowane" wpisy w internecie, które demonizują windykację VEX, pisane przez trolli, hejterów i gimbazę.
Nie bądź frajerem, którego na Twój koszt wpakują na minę.
Pamiętaj, że za rady ściemniaczy, leszczy i łgarzy z for internetowych TY PONOSISZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ. Oni nie ponoszą żadnej.

Skorzystanie z głupich rad będzie Cię kosztować odsetki ustawowe, koszty zastępstwa procesowego, a także koszt procesu.

Nie wspominając już o tym, że WINDYKACJA PRZEZ VEX jest 100% DARMOWA DLA DŁUŻNIKA (koszty windykacji ponosi wierzyciel, a nie dłużnik), zaś jeśli dług trafi po uzyskaniu klauzuli wykonalności do Komornika Sądowego to on z każdej zabranej złotówki dłużnikowi najpierw pobierze swoją prowizję, koszty egzekucji, a na koniec wszystko to opodatkuje VAT-em - kilkanaście procent z każdej zabranej Ci złotówki nie idzie na spłatę długu, a do kasy Komornika. Warto dopłacać do swojego długu?

Z nami na serio da się dogadać. Po prostu. Po ludzku. Jak człowiek z człowiekiem.
Wystarczy, że zależy Ci, aby oddać pieniądze!


Jasne, że rozmowa z naszymi windykatorami telefonicznymi, czy dwoma windykatorami terenowymi, którzy przyjadą na Twój adres rozmawiać o pieniądzach, nie zawsze musi być miła. W końcu rozmawiamy o długu, a nie o planach na spędzenie weekendu u rodziny nad morzem.

Nie zawsze uda się od razu dogadać. Rozumiemy, że dłużnikowi mogą puścić nerwy, albo, że dzwonimy lub przyjeżdżamy nie w porę.
To wszystko jest dla nas jasne i zrozumiałe.

Ale jako dłużnik musisz zrozumieć kilka najważniejszych rzeczy, które będą miały miejsce jeśli się nie dogadamy.
Po pierwsze - telefony, SMS-y, EMAIL-e, pisma, a także wizyty - będą częstsze wobec osób, które z nami nie rozmawiają lub unikają rozmowy niż wobec osób, które prowadzą z nami rozmowy... a Ci, którzy płacą, to już w sposób minimalny będą odczuwać natężenie naszych czynności operacyjnych.
Rozumiemy, że nie zawsze ma się ochotę rozmawiać - wtedy wystarczy pisać do nas emaile - bezpośrednio na fax@vex.com.pl

Jesteśmy nowocześni, możemy o długu pogadać via email - wystarczy do nas napisać, opisać swoją sytuację, przedstawić jakąś propozycję spłat, najlepiej załączyć od razu dowód wpłaty na część długu i podać numer na który możemy oddzwonić lub odpisać. Żaden to dla nas problem.

Wystarczy, że po prostu, po ludzku, chcesz się z nami dogadać.
Pomożemy wyjść z kłopotów.
Od tego jesteśmy!